СРОЧНО ПРОШУ!!!!!Велосипедист протягом 50с, рухався зі швидкістю 9км/год. Яку відстань він подолав.

(Намалювати графіки швидкості та руху велосипедиста )​

Ответы на вопрос

Отвечает Бакмураткызы Адема.

Дано:

t-50 с

u-9км/год=9*1000: 3600= 2,5 м/с

Розв'язок:

l= u*t=2,5 м/с*50 с = 125 м