Яка жорсткість пружини, якщо тіло масою 5 кг, підвішене до неї, здійснює 120 коливань за 1 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

T=2π√(m/k)

T²=4π²*(m/k)

k=4π²*(m/T²)

T=t/N

T=60/120=0,5 (c)

k=4*3,14²*(5/0,5²)=788 (Н/м)