Під час зміни сили струму в 3 рази в котушці, індуктивність якої 0,25 Гн, енергія магнітного поля

змінилась на 16 Дж. Визначте початкові значення енергії та сили струму. СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Ваня.

Ответ:

Для того, щоб визначити початкові значення енергії та сили струму, необхідно розрахувати початкову енергію магнітного поля та поточну силу струму.

Початкова енергія магнітного поля:

E = 16 Дж / 3 = 5.3 Дж

Поточна сила струму:

I = √(2E / L) = √(2*5.3 Дж / 0.25 Гн) = 2.6 А

Початкова сила струму:

I0 = I / 3 = 2.6 А / 3 = 0.87 А

Таким чином, початкові значення енергії та сили струму становлять 5.3 Дж та 0.87 А, відповідно.