4. Розкладіть многочлен x²64 y³ на множники. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулицкая Кристина.

Можна скористатися формулою розкладу суми кубів:

a³ + b³ = (a + b)(a² - ab + b²)

Тоді:

x² + 64y³ = (x)² + (4y)³

= (x + 4y)((x)² - x(4y) + (4y)²)

Отже, многочлен x² + 64y³ можна розкласти на множники як (x + 4y)((x)² - x(4y) + (4y)²).