Визначте опір алюмінієвого провідника, якщо його площа поперечного перерізу 0,1мм2, а маса 0.5кг


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Лиза.

Відповідь:

6.475 Ом

Пояснення:

Для визначення опору алюмінієвого провідника необхідно знати електричну провідність матеріалу та його довжину. З маси провідника можна визначити його об'єм та площу поперечного перерізу.

Для алюмінію електрична провідність приблизно дорівнює 3.5*10^7 См/м. З маси провідника та його площі можна визначити його об'єм:

маса = щільність * об'єм

об'єм = маса / щільність = 0.5 кг / 2700 кг/м^3 = 0.000185 м^3

Площа поперечного перерізу 0.1 мм^2 дорівнює 0.0000001 м^2.

Тепер можна визначити довжину провідника:

довжина = об'єм / площа = 0.000185 м^3 / 0.0000001 м^2 = 1850 м

Знаючи довжину та електричну провідність матеріалу, можна визначити опір провідника за формулою:

опір = (електрична провідність * довжина) / площа = (3.5*10^7 См/м * 1850 м) / 0.0000001 м^2 = 6.475 Ом

Отже, опір алюмінієвого провідника становить 6.475 Ом.