Дано: R1=30 Ом R2 = 60 Ом U, = 3 B Uz - ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Тёма.

Ответ:

Припускаючи, що ланцюг є послідовним, загальний опір ланцюга можна розрахувати як:

R = R1 + R2 = 30 Ом + 60 Ом = 90 Ом

Напруга в ланцюзі задається як U = 3 В.

Використовуючи закон Ома, струм, що протікає через коло, можна обчислити як:

I = U / R = 3 В / 90 Ом = 0,033 А

Напруга на резисторі R2 може бути розрахована за законом Ома як:

U2 = IR2 = (0,033 A) (60 Ω) = 1,98 В

Отже, напруга на резисторі R2 (Uz) становить 1,98 В.