Даю 100 балов Велосипедист їздить по колу радіусом 10 м. Чому дорівнюють шлях та модуль перемі-

щення велосипедиста за пів кола? Зальку Пользователь Шихвердієва Ганна 11:16 Олександрівна добавил задание Срок 1 мар 5(9)-Г. Географія | Узагальнення "Вторинний с... Пользователь Тетяна Степанівна 09:25 Кутова добавил задание Срок 3 мар 5(9)-Г клас. Українська мова Кутова Т.С. 2022-.. A 31,4 м та 10 м: Б 31,4 м та 20 м: В 10 м та 31,4 м; Г 20 та 31,4 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Купреев Дима.

Ответ: 31,4м; 20м

Объяснение:

Дано:

R=10м

------------

L-?; S-?

Путь велосипедиста за полкруга равен:

L=2πR/2=πR=3,14*10=31,4м

Перемещение велосипедиста за полкруга равно:

S=2R=2*10=20м