Визначте довжину електромагнітної хвилі у повітрі , якщо її період дорівнює 0,2 мкс​


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Дарья.

Ответ:

Объяснение:

c = λf

c - швидкість світла,

λ - довжина хвилі,

f - частота хвилі.

Швидкість світла в повітрі дорівнює близько 299 792 458 метрів за секунду (м/с). Частота хвилі в даному випадку дорівнює:

f = 1 / T, де T - період хвилі.

f = 1 / 0,2 мкс = 5 МГц.

299792458 м/с = λ * 5 МГц

λ = 299792458 м/с / 5 МГц = 59,96 м

Відповідь: довжина електромагнітної хвилі у повітрі дорівнює близько 59,96 метрів.

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Довжина електромагнітної хвилі може бути знайдена за формулою:

λ = cT

де λ - довжина хвилі, T - період хвилі, c - швидкість світла.

Швидкість світла в повітрі дорівнює близько 3 x 10^8 м / с.

Таким чином, довжина електромагнітної хвилі в повітрі буде:

λ = (3 x 10^8 м / с) x (0,2 x 10^-6 с) = 60 м

Отже, довжина електромагнітної хвилі у повітрі дорівнює 60 метрам.