Знайдіть силу кулонівської взаємодії двох електронів, що знаходяться на відстані 1 м. Максимально

розписати будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Ответ:

Сила кулонівської взаємодії між двома електричними зарядами обчислюється за формулою:

F = (k * q1 * q2) / r^2

де k - постійна Кулонa, q1 та q2 - електричні заряди, r - відстань між зарядами.

За умовою задачі, маємо два електрони, які мають однакові заряди q = -1.6 * 10^-19 C.

Відстань між ними r = 1 м.

Постійна Кулонa k = 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2.

Тоді сила кулонівської взаємодії між двома електронами дорівнює:

F = (9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2) * (-1.6 * 10^-19 C)^2 / (1 м)^2

F = -2.30 * 10^-28 Н (ньютон)

Зверніть увагу, що сила взаємодії є притягуючою, оскільки заряди електронів мають однаковий знак.

Будьте ласкаві зробити відповідь кращим!