Помогите решить задачу:Деревянный шар лежит на столе. Объем шара V=1дм3, плотность дерева

р=700кг/м3.Определите и изобразите силу тяжести шара. Примите g= 10 Н/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Хариева София.

Ответ:

Объяснение:

Объем деревянного шара равен 1 дм³ = 0,001 м³.

Плотность дерева равна 700 кг/м³, следовательно, масса шара будет равна:

m = p * V = 700 кг/м³ * 0,001 м³ = 0,7 кг.

Сила тяжести, действующая на шар, будет равна его весу:

F = m * g = 0,7 кг * 10 Н/кг = 7 Н.

Сила тяжести направлена вертикально вниз, поэтому её можно изобразить стрелкой, направленной вниз от центра шара.

Отвечает Егоров Антон.

Відповідь:

Сила тяжіння на шар залежить від маси тіла та прискорення вільного падіння. Візьмемо прискорення вільного падіння g = 10 Н/кг.

Маса шара обчислюється за формулою:

m = ρ * V

Де m - маса шара, ρ - плотність дерева, V - об'єм шара.

Підставимо відомі значення та отримаємо:

m = 700 кг/м³ * 0,001 м³ = 0,7 кг

Таким чином, маса шара дорівнює 0,7 кг.

Сила тяжіння F на шар можна обчислити за формулою:

F = m * g

Підставимо значення та отримаємо:

F = 0,7 кг * 10 Н/кг = 7 Н

Отже, сила тяжіння на дерев'яний шар дорівнює 7 Н. Щоб зобразити цю силу, на малюнку потрібно намалювати вектор сили внизу, який вказує на землю.