Чому дорівнює напруга в ділянці кола, в якій здійснюється робота 800 Дж при проходженні по ділянці

50 Кл електрики? Дам 40 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Настя.

Напруга в ділянці кола можна визначити за формулою:

V = W/Q


де V - напруга в ділянці, W - робота, яка виконується електричним полем при переміщенні заряду по ділянці, Q - кількість заряду, яка проходить через ділянку.


За умовою задачі, робота W дорівнює 800 Дж, а кількість заряду Q, що проходить через ділянку, дорівнює 50 Кл. Підставляючи ці значення до формули, ми отримуємо:


V = W/Q = 800/50 = 16 В


Отже, напруга в ділянці кола дорівнює 16 В

Отвечает Лахва Міша.

Ответ:

800- 13 это что-то будет между 6/7