під дією сили 150H тіло рухається прямолінійно. Якою є маса тіла, якщо рівняння руху має вигляд

x=75+30t+0,5t^2? срочно!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Анастасия.

Уравнение координаты в общем виде:

x=x0 + v0*t + at²/2

Отсюда получаем ускорение.

а/2 = 0,5

а=1 м/с²

F=ma

m=F/a

m=150/1=150 кг

Ответ: 150