Метематичний маятник робить 100 коливань за 3 хв 20 секунд. Обчислити період і частоту цих хвиль.


Ответы на вопрос

Отвечает Чонтей Равиль.

Ответ:

0.985 метра.

Объяснение:

Математичний маятник є класичним прикладом фізичного об'єкта, що коливається зі змінною швидкістю. Його період коливань залежить від довжини маятника та відягається за формулою:

T = 2π√(L/g),

де T - період коливань, L - довжина маятника, g - прискорення вільного падіння.

Отже, щоб знайти довжину маятника, нам потрібно спочатку знайти період коливань, використовуючи надані дані.

1 хвилина = 60 секунд

Отже, 3 хвилини 20 секунд = (3 x 60) + 20 = 200 секунд

Період коливань (T) = (час / кількість коливань) = 200/100 = 2 секунди.

Замінивши T у формулу вище, ми можемо знайти довжину маятника:

L = (gT^2)/(4π^2) = (9.8 m/s^2)(2 s)^2 / (4π^2) ≈ 0.985 метра.

Отже, довжина математичного маятника близько 0.985 метра.

Отвечает Скребцов Даниил.

Объяснение:

переводиш хвилини в секунди і виходить 200

200:100= 2