Допоможіть будь-ласка розв´язати задачу Дано: m=65кг а1=0,8м/с^2 а2=0 g=10м/с^2 __________ Знайти

P1-? P2-?

Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Юрий.

Ответ:

Для того, щоб знайти розв'язок, потрібно знайти значення сили тяжіння (Fg), потім використовувати другий закон Ньютона: F = m*a, де F - сила, що діє на об'єкт, m - маса об'єкта, а - прискорення об'єкта.

Знайдемо спочатку силу тяжіння, використовуючи формулу Fg = m*g:

Fg = 65 кг * 10 м/с² = 650 Н

Тепер знайдемо силу P1. Використовуючи другий закон Ньютона, ми можемо записати:

P1 = m*a1 + Fg

P1 = 65 кг * 0,8 м/с² + 650 Н ≈ 710 Н

Тепер знайдемо силу P2. З огляду на те, що прискорення a2 дорівнює нулю, другий закон Ньютона стає наступним:

P2 = Fg

P2 = 650 Н

Отже, ми отримали, що сила P1 дорівнює близько 710 Н, а сила P2 дорівнює 650 Н.