5. Визнач опір споживача, якщо напруга в колі 220 В і за 2 хв. пройшло 2-10-3 Кл. електрики.​


Ответы на вопрос

Отвечает Швец Виктория.

Відповідь:

Дано:

U=220 B;

t=2 хв=120 c;

q=2*10^3 Кл.

Знайти R.

Рішення.

За законом Ома, R=U/I;

q=I*t, звідси І=q/t, тоді:

R=U*t/q=220*120/2*10^3=13,2 Ом.

Пояснення: