4. Обчисліть гравітаційну силу, яка виникає мiж тілами масою 90 кг і 72 кг, що знаходяться на

відстані 200 см. Пж очень Нада даю 100б​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашина Софья.

Ответ: 1,0812366*10⁻⁷Н

Объяснение:

Дано:

m1=90кг

m2=72кг

r=200см=2м

G = 6,67 × 10⁻¹¹ Н × м2 / кг2

-------------------

F-?

F=G*m1*m2/r²= 6,67*10⁻¹¹*90*72/2²=1,0812366*10⁻⁷Н