трамвай проїхав 200м зі швидкістю 5м/с, наступні 600м зі швидкістю 10м/с. Визначте його середню

швидкість на всьому шляху​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Влад.

Ответ:

v сер=S1+S2/t1+t2

200/5=40 c t1

600/10=60 c t2

200+600/40+60=8м/с середня швидкість