3 Перші 10 км велосипедист проїхав за 2 год, а наступні 15 км він їхав зі швидкістю 54 км/ год.

Визначити середню швидкість руху велосипедиста на вСЬОМУ ШЛЯХУ в км/год та в м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Влад.

Ответ: 11км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=10км

S2=15км

t1=2ч

V2=54км/ч

-----------------

Vср-?

Vср=S/t=(S1+S2)/(t1+S2/V2)=(10+15)/(2+15/54)=11км/ч