Як перетворити 99 км/год в м/с даю 20 балів ​


Ответы на вопрос

Отвечает Night Good.

Ответ:

27.5 м/с

Объяснение:

Відповідно до міжнародної системи заходів та ваги в 1 метрі в секунду 3.6 кілометрів на годину (1 м/с = 3.6 км/год).

Отже 99 км/год = 99/3.6 = 27.5 м/с

Відповідь: 27.5 м/с