Автобус 1,5 год рухався зі швидкістю 5 км/год, а потім 1 год їхав зі швидкістю 6 км/год. Яка

середня швидкість автобуса на всьому шляху? Результат подати у км/год. очно будь ласка фізика розписати дано та розв'язання 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Бербенец Андрей.

Ответ:

5.4km/год

Объяснение:

____________________________________________

Дано:                              | S=v*t

v1=5км/год                    |   1.5*5=7.5 - S1

 t1=1.5год                       |   6*1=6- S2

v2=6 км/год                  |   Vcer=(S1+S2)(t1+t2)

 t2=1  год                       |   Vcer=(7.5+6)/(1.5+1)=13.5/2.5=5.4

____________________________________________

Vсер=?