Найдіть час руху автомобіля, якщо він проїхав 500 м зі швидкістю 54 км/год. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Кренделёв Данила.
T=s/v,тобто щоб знайти час,треба відстань поділити на швидкість.
Підставляємо у формулу:
t=500/54=~9 год
(~ це приблизно десь)