2. Велосипедист їхав 15 хв зі швидкістю 25 км/год. Який шлях він подолав за цей час?


Ответы на вопрос

Отвечает Фанин Андрей.

Ответ:

6,25 км

Объяснение:

15 хв=0,25 год

Шлях знаходиться по формулі:

S=v*t, де v - швидкість, t - час

S=25*0,25=6,25 (км)