СРОЧНО! Скільки потрібно спалити бензину, щоб лід, взятий при температурі плавлення, перетворити

на воду з температурою 20 градусів по цельсію?

Ответы на вопрос

Отвечает Комната Соляная.

Дано:


t₁ = 0℃

t₂ = 20℃

qб = 46 МДж

----------------------

mб - ?


Розв'язок:

Q₁ = Q₂ + Q₃

mб × qб = m (cл × ∆t + λ) = m (2100 × 20 + 333000)

mб = m × 375 / 46000 = 0,008 кг