5 кг газ 500к температурада 34,6 м3 көлемді алады. Егер бұл газдың молярлык массасы 4*10-3кг/ моль

болса, осы газдың кысымын анықтаңыз​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапчук Настюша.

Ответ:

Объяснение:

M=4*10^-3   m=5    T=500    V=34.6   p=?

p=m*R*T/(M*V)=5*8.31*500/(4*10^-3*34.6)=1.5*10^5 Па