Із візка масою 100 кг зіскакує працівник масою 80 кг. Швидкість руху працівника становить 3,5

м/с. Визначте, яку швидкість отримав візок.

Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинов Данияр.

Ответ:

за законом збереження енергії: m1*v1=m2*v2

v1=(m2*v2)/m1=(80*3,5)/100=2,8м/с

Відповідь: 2,8 м/с