Частота хвилі 5 Гц, а швидкість її поширення дорівнює 12 м/с. Визначте довжину хвилі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Холод Виктория.

Дано: f = 5 Гц, v = 12 м/с.

Знайти: λ-?

Розв'язок:

f = 1/T - частота хвилі

T = 1/f = 1/5 Гц = 0,2 с - період хвилі

v = λ/T -  швидкість поширення хвилі

λ = vT = 12 м/с * 0,2 с = 2,4 м - довжина хвилі

Відповідь: λ = 2,4 м