СРОЧНО!!! ДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ!!! Яку кількість електронів має тіло, якщо його заряд дорівнює -1Кл?


Ответы на вопрос

Отвечает Сахар Соня.

Ответ:

n=6,25*10¹⁸єлектронів

Объяснение:

дано

q=1Кл-заряд тіла

e=1,6*10-¹⁹Кл-заряд єлектрона

______________________

n-?

Число єлектронів:

n=q/e

n=-1/(-1,6*10-¹⁹)≈6,25*10¹⁸