Запишіть реакцію альфа-розпаду Урану-238 Помогите пожалуйста!


Ответы на вопрос

Отвечает Пехова Вика.

Ответ:

↓ внизу ↓

Объяснение:

\frac{238}{92}U ⇒ \frac{4}{2}He + \frac{234}{90}Th

*над стрілкою треба завжди писати, яка це реакція розпаду - α- чи β-