Автомобіль рухався зі швидкістю V та почав гальмувати під дією сили тертя з коефіцієнтом тертя 0,45

Гальмівний шлях дорівнює 9м. Знайти швидкість з якою швидкістю рухався автомобіль? Дуже потрібно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мингазов Нияз.

Щоб знайти швидкість автомобіля перед початком гальмування, використаємо формулу гальмівного шляху:

S = (V^2)/(2u*g),

де S - гальмівний шлях, u - коефіцієнт тертя, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с^2).

Підставляємо відомі значення та вирішуємо рівняння відносно V:

9 = (V^2)/(20.459.8)

V^2 = 78.93

V = √78.93 ≈ 8.88 м/с

Отже, швидкість автомобіля перед початком гальмування була близько 8.88 м/с.