Помогите пожалуйста!!! Знайдіть координати суми векторів AB і BC , якщо А(2; 4), С(3; -2), В –

деяка точка площини.

Ответы на вопрос

Отвечает Чепель Роман.

Спочатку знайдемо вектори AB і BC:

AB = B - A = (x_B - x_A, y_B - y_A)\\BC = C - B = (x_C - x_B, y_C - y_B)

Тепер можемо обчислити суму цих векторів:

AB + BC = (x_B - x_A, y_B - y_A) + (x_C - x_B, y_C - y_B)= (x_C - x_A, y_C - y_A)

Отже, сума векторів AB і  BC  дорівнює вектору AC. Щоб знайти координати вектору AC, потрібно відняти координати точки A від координат точки C:

AC = C - A = (x_C - x_A, y_C - y_A) = (3 - 2, -2 - 4) = (1, -6)

Таким чином, координати суми векторів AB і BC дорівнюють (1, -6).