Який час знадобиться лижнику, щоб розігнатися зі стану спокою на відстані 10 м із прискоренням 1,25

м/с^2? Відповідь записати числом у секундах

Ответы на вопрос

Отвечает Костецька Софія.

Объяснение:

Можна використати формулу руху зі сталим прискоренням:

s = (1/2)at^2 + v0t

де s - пройдений шлях, a - прискорення, t - час, що пройшов, v0 - початкова швидкість (у нашому випадку нуль, бо лижник починає рух із спокою).

Підставляючи відомі значення, отримуємо:

10 = (1/2)(1.25)t^2

Розв'язуючи рівняння відносно часу t, отримуємо:

t = √(2*10/1.25) = √16 = 4 с

Отже, лижнику знадобиться 4 секунди, щоб розігнатися на відстань 10 метрів із прискоренням 1,25 м/с^2.

Отвечает Никитина Соня.

Ответ:

Час, необхідний лижнику для розгону зі стану спокою, можна знайти, використовуючи рівняння руху зі сталим прискоренням:

x = 1/2 * a * t^2

де x - відстань, яку необхідно пройти, a - прискорення, t - час.

Підставляючи в це рівняння відомі значення, отримаємо:

10 = 1/2 * 1.25 * t^2

Розв'язуючи це рівняння відносно t, маємо:

t = sqrt(2 * 10 / 1.25) ≈ 5.66 секунд

Тому лижнику знадобиться близько 5,66 секунд, щоб розігнатися зі стану спокою на відстані 10 м з прискоренням 1,25 м/с^2.

Объяснение:

<3