СРООЧНОО ДААЮЮ 50 БАЛОВ Визначте рівнодіючу сил F1 = 350 Н і F2 = 250 Н, що діють на тіло вздовж

однієї прямої в одному напрямку.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Тёма.

Ответ:

600 Н

Объяснение:

Рівнодіюча сила F може бути знайдена за допомогою формули:

F = F1 + F2

Для даної задачі:

F1 = 350 Н

F2 = 250 Н

Тому:

F = F1 + F2 = 350 Н + 250 Н = 600 Н

Таким чином, рівнодіюча сила, що діє на тіло, дорівнює 600 Н.

Отвечает Мейрамова Айзада.

Ответ: Отже, рівнодіюча сила дорівнює 600 Н і також діє вздовж тієї ж прямої, що і сили F1 та F2.

Объяснение: Для знаходження рівнодіючої сили потрібно знайти її величину та напрямок. Величина рівнодіючої сили розраховується як сума або різниця заданих сил в залежності від їхнього напрямку. Оскільки сили діють в одному напрямку, то рівнодіюча сила дорівнюватиме сумі цих двох сил:

F = F1 + F2 = 350 Н + 250 Н = 600 Н.