Чому дорівнює жорсткість пружини, якщо під дією сили 2H вона розтяглася на 4 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Николай.
Визначити жорсткість пружини, яка під дією сили 2 Н видовжилась на 4 см. розвязки
k=F/x = 2 H / 0.04 м =50 Н/м

————————
Отметь пожалуйста как лучший ответ!!!