Маса тiла об'ємом 6 м3 дорівнює 1200 кг. Яка густина речовини, з якої виготовлено тiло? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Данила.

Объяснение:

p=m/v

p=1200/6=200 кг/м³