Дві однакові незаряджені металеві кульки розташовані впритул одна до одної. До них торкаються

зарядженою скляною паличкою. Одна з кульок набуває позитивного заряду 3,2 • 10–10 Кл. Якого заряду за знаком та значенням набуває друга кулька? Скільки надлишкових електронів буде на цій кульці? СРОЧНО!!!!!!!!! ДАЮ 75 БАЛЛОВ!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Герман.

Стеклянная палочка имеет положительный заряд. Шарики одинаковые и заряд у них одинаковый. Положительный. И электронов лишних нет. Наоборот не хватает.

Можно подсчитать, сколько электронов потерял каждый шарик. n=q/e=3,2*10(-10)Кл/1,6*10^(-19) Кл=2*10^9 штук. Ответ: тоже 3,2*10^(-10)Кл; 2 миллиарда.