Помогите пожалуйста Період напіврозпаду радіоактивного калію складає 1,5 доби. Скільки ядер калію

розпадеться за 9 діб, якщо початкова кількість ядер 2880.

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Артур.

Ответ:

Кількість радіоактивних калієвих ядер, що залишилися після T днів, може бути розрахована з використанням формули експоненціального розпаду:

N(t) = N0 * e^(-λt)

Де N0-початкова кількість радіоактивних калієвих ядер (2880), λ - константа розпаду(ln (2) / 1,5 дня), а t - минулий час (9 днів).

Підключаючи значення, ми отримуємо:

N(9) = 2880 * e^(-(ln(2) / 1.5) * 9) = 2880 * e^(-6ln(2))

Таким чином, кількість радіоактивних калієвих ядер, що залишилися через 9 днів, становить приблизно N(9) = 2880 * 0,02 = 57,6

Таким чином, через 9 днів залишиться приблизно 57 радіоактивних калієвих ядер.

Объяснение: