Обчисліть силу тяжіння, яка діє на платформу з туристами, якщо маса платформи - 5000 кг, а маса

туристів - 2 т.

Ответы на вопрос

Отвечает Крохалев Данил.
Сила тяжіння, що діє на платформу з туристами, залежить від маси системи та прискорення вільного падіння на Землі і обчислюється за формулою:

F = m*g,

де F - сила тяжіння, m - маса системи, g - прискорення вільного падіння на Землі.

У системі є дві частини - платформа з туристами та туристи. Маса платформи - 5000 кг, а маса туристів - 2 т, або 2000 кг. Загальна маса системи дорівнює:

m = m_платформи + m_туристи = 5000 кг + 2000 кг = 7000 кг.

Прискорення вільного падіння на Землі становить g = 9.81 м/с².

Тоді сила тяжіння на платформу з туристами обчислюється як:

F = m*g = 7000 кг * 9.81 м/с² ≈ 68670 Н (ньютон).

Отже, сила тяжіння, що діє на платформу з туристами, становить близько 68670 Н.