Чому дорівнює рівнодійсна сил F1=23 U I F2=17H,які діють вздовж однієї прямої в протилежних

напрямках ​

Ответы на вопрос

Отвечает Курносова Варвара.

Загальна формула для розрахунку рівнодійної сили (F) двох сил, що діють вздовж однієї прямої в протилежних напрямках, виглядає так:

Загальна формула для розрахунку рівнодійної сили (F) двох сил, що діють вздовж однієї прямої в протилежних напрямках, виглядає так:F = F1 - F2,

Загальна формула для розрахунку рівнодійної сили (F) двох сил, що діють вздовж однієї прямої в протилежних напрямках, виглядає так:F = F1 - F2,де F1 та F2 - сили, які діють вздовж однієї прямої в протилежних напрямках.

У вашому випадку, F1 = 23 Н і F2 = 17 Н, тому за формулою рівнодійної сили, рівнодійна сила (F) буде:

У вашому випадку, F1 = 23 Н і F2 = 17 Н, тому за формулою рівнодійної сили, рівнодійна сила (F) буде:F = F1 - F2 = 23 Н - 17 Н = 6 Н

Отже, рівнодійна сила, що діє вздовж однієї прямої в протилежних напрямках, дорівнює 6 Н.