На мопед діє сила тяжіння, що дорівнює 0,4 кН. Визначте масу мопеда cрочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Соня.

Відповідь:

Пояснення:

На мопед діє сила тяжіння. В даному випадку ця сила називається вагою тіла Р :

P = mg, де

m-маса тіла, кг

g - прискорення вільного падіння поверхні планети Земля g=10 м/с²

m=P/g;

Р = 0,4 кН = 400 Н

m=400/9.8 = 40 кг