Під час змагань велосипедист проїхав перше коло зі швидкістю 25 км/год,а друге - зі швидкістю 30

км/год.Якою була середня швидкість руху велосипедиста на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Кучкова Арсения.

25+30=55(км)-за 2 год 55:2= 27,5(км)-середня швидкiсть руху