Визначте масу слоненяти, на яке діє сила тяжіння 15 кН.​


Ответы на вопрос

Отвечает Датский Тёма.

Ответ

А  тіло знаходиться на Землі, якщо та то F=mg

У нас відому F=15n  g=10м/с в квадраті з цього

m= F/g = 15 /10=1,5Кг

Отвечает Никулин Артём.

Дано:

Fтяж = 15 кH в CI 15·10³Н

g = 9,8 H/кг

Знайти: m - ?

Розв'язання: Fтяж. = mg, звідси

m = Fтяж./g

m = 15·10³Н/9,8 Н/кг = 15·10³/9,8 = 1530,6 кг

Відповідь: 1530,6 кг