СРОЧНО! НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ! Даю 50 баллов! Як змінився тиск ідеального газу, якщо в даному об'ємі

швидкість кожної молекули збільшилась в 4 рази, а концентрація молекул зменшилася в 2 рази? Варіанти відповідей: 1) не зміниться; 2) збільшиться в 8 разів; 3) зменшиться у 2 рази​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Татьяна.

Ответ:збільшиться в 8 разів

Объяснение:

залишаючи об'єм і універсальну газову сталу незмінними, зміна швидкості та концентрації змінює температуру та кількість речовини, що впливає на тиск. В даному випадку, збільшення температури в 16 разів при зменшенні кількості речовини в 2 рази призведе до збільшення тиску в 16/2 = 8 разів.

Отвечает Жалмаганбетова Мерей.

Ответ:

Объяснение:

v

n

v₁ = 4v

n₁ = n/2

p₁ / p - ?  Основное уравнение МКТ

p = (1/3)·m₀·n·v²,

где p - давление газа;

    m₀ - масса молекулы газа;

    n - концентрация молекул газа;

    v - средняя квадратическая скорость молекулы газа.

p₁ = (1/3)·m₀·n₁·v₁² =  (1/3)·m₀·(n/2)·(4v)² = (1/3)·m₀·n·v²* 8 = 8 p.

Тиск збільшится в 8 раз.