Нужна помоч прошуВизначте опір залізного куба сторона якого дорівнює 10 см​​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

R=3,884 Ом

Объяснение:

R = ρ * L / S,

де R - опір, ρ - опірність матеріалу, L - довжина, а S - поперечний переріз.

Для куба заліза використовуємо значення опірності матеріалу: ρ = 9.71 * 10^-8 Ом * м.

Поперечний переріз куба дорівнює S = a^2, де a - довжина сторони куба.

Тоді опір куба буде:

R = ρ * L / S = ρ * (4a) / (a^2) = 4ρ / a.

Підставляємо значення a = 10 см = 0.1 м та опірності матеріалу заліза:

R = 4 * 9.71 * 10^-8 / 0.1 = 3.884 Ом.

Отже, опір залізного куба зі стороною 10 см дорівнює 3.884 Ом.