Яку кількість теплоти необхідно витратити, щоб залізну деталь масою 0,6 кг нагріти від 20 до 140

градусів за Цельсієм?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишуров Роман.

Ответ:

32,4 kДж

Объяснение:

m=0,6 кг;

ΔT=140-20=120 °C  

Q  ?   Q=c*m*ΔT=450*0,6*120=32,4 kДж