два тіла масою 60 та 80кг рухаються на зустріч одне одрному зі швидкостями 8 та 6м\с відповідно.

Чому дорівнюватиме швидкість тіл після абсолютно непружного удару​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.

Дано:m1=60кг, m2=80кг, v1=8м/с, v2=6м/с

Найти: v-?

Решение:

p1+p2=p (Над р треба поставити вектор →)

p1-p2=p

m1V1-m2V2=(m1+m2)V

V=m1v1+m2v2/(m1+m2)=60*8-80*6/60+80=0

Ответ: 0 м/с.