ДАЮ 100 БАЛОВ(Скільки часу світло йде від Землі до Меркурія ? Відстань від Землі до Меркурія 58 млн

KM. а) 0,02 с 6) 100 с c) 200 с д) 1000 с​

Ответы на вопрос

Отвечает Король Лёня.

Дано: S=58 млн км=58*10^6 км; скорость света

с=300 000 км/с=0,3*10^6 км/с;

тогда время t=S/c=

58*10^6 км/0,3*10^6 км/с

=58/0,3 с=193,(3) с=~200 секунд.