Знайдіть силу тяжіння, що діє на тіло масою 19,5 г. g=10 H/м.


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Анастассия.

F=mg

m=19,5 г=0,0195 кг

g=10 м/с²

Значит, F=0,0195*10=0,195 (кг*м)/с²

Ответ: 0,195 H