У провіднику за 20 хвилин пройшов заряд у 2400 Кл. Знайти опір провідника при напрузі 220 В


Ответы на вопрос

Отвечает Неред Кирилл.

Відповідь:

Пояснення: R=220 Ом

t=20 хв=1200 с

q=2400 Кл

U-?

Розв'язання:

I=q/t=2400/1200≈2 А

U=IR≈2×220=440 В

Відповідь:U=440 В.

Отвечает Федотов Никита.

Відповідь:

Опір провідника = 220/2400 = 0,09 Ом.

Пояснення: