Помогите Пажалуйста.Собача упряжка тягне сани із силою 0,6 кН. Обчисліть масу саней з вантажем,

якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,15.​

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Ответ:

400 кг

Объяснение:

Fтер=0,6 кН

μ= 0,15

m  ?   m=F/(gμ)=600/(10*0,15)=400 кг