5. Площадь меньшего поршня гидравлического пресса 20 см², площадь большего поршня 600 см^2. На

меньший поршень действует сила 150 H. Какая сила действует на больший поршень? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Эль-Гохари Тарек.

Ответ:

Застосуємо закон Паскаля, згідно з яким тиск, створений на рідину в одному з її частин, розповсюджується однаково в усіх напрямках і зберігається не залежно від форми засудженої ним посудини:

F1 / S1 = F2 / S2

де F1 - сила, що діє на менший поршень, S1 - площа меншого поршня, F2 - сила, що діє на більший поршень, S2 - площа більшого поршня.

Підставляємо в формулу задані значення:

150 H / 20 см² = F2 / 600 см²

Перетворюємо одиниці:

150 H / 0.002 м² = F2 / 0.06 м²

F2 = (150 H / 0.002 м²) * 0.06 м²

F2 = 9 000 H

Отже, сила, що діє на більший поршень, становить 9000 H.

Объяснение: